Polityka prywatności

Administratorem Państwa danych jest firma Laboratorium Design Bartosz Skwarek z siedzibą w Sosnowcu, ul. Armii Krajowej 5a, NIP: 6443163572, REGON: 241228216. 

Zakres i cele przetwarzania danych z formularza kontaktowego:
Pobieramy i przechowujemy Państwa dane: imię, nazwisko, adres e-mail, w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej na podany adres e-mail. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Skorzystanie z formularza kontaktowego oznacza zgodę na użycie Państwa danych w opisanym zakresie i celu.

Zakres i cele przetwarzania danych z newslettera:
Pobieramy i przechowujemy Państwa dane: adres e-mail, w celu wysyłania informacji o aktualnościach, nowych produktach i usługach, zrealizowanych projektach, promocjach oraz informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail. Skorzystanie z formularza kontaktowego oznacza zgodę na użycie Państwa danych w opisanym zakresie i celu.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez czas niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania lub do odwołania przez Państwa zgody. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy: info@laboratoriumdesign.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.


Back to Top